Paylaş
Önceki başlıkAşağa gitmekSonraki başlık
ÜYE
Kadın
Favori Şarkım : Nasıl seçeyim ???
Kullanıcı profilini gör

Jérémy Châtelain

Bir Cuma 10 Eyl. 2010 - 0:56
Alizée'nin eşi Jeremy ile ilgili bilgi ve yorum paylaşımı!

Jérémy Châtelain kimdir ?

Jérémy 19 Ekim 1984' te Créteil , Val-de-Marne, Fransa'da, Fransız bir babayla İspanyol bir annenin oğlu olarak doğdu.
Jérémy TF1 deki realty show olan Star Academy France ' a ilk sezonunda başvuruyor ama yaşı hakkında yalan söylediği için diskalifiye oluyor. ( 18 olduğunu söylemiş )
Bir yıl sonra aynı yarışmanın ikinci sezonuna katılıyor (2002-2003) Jeremy yarışmada kendi tarzı ve sesiyle ilgileri kısa sürede topluyor fakat yarışmanın başlamasından iki ay sonra eleniyor.
Ve Jeremy solo kariyerine başlıyor. 28 Şubat 2003'te ilk singılı Laisse-moi ( Bırak beni ) 170.000 kopya satarak Fransa'nın top 50 listesinde 10. sırada yer buluyor. 2. singılı Belle Histoire ( Güzel hikaye ) 'yi aynı yılın Temmuz ayında çıkarıyor.
28 Ekim 2003'de ilk albümüyle birlikte üçüncü singılı Vivre Ça (Böyle yaşamak)' yı çıkarıyor. O yıl 3. sezonu düzenlenen star Academy'ye konuk olup singılını seslendiriyor. Albümdeki 12 şarkının 11' inin söz yazarlığını üstleniyor. Albümdeki sosyal içerikli parçalarla, pop/rock soundu dikkat çekiyor.
J'aimerai (Seveceğim) adlı dördüncü ve son singılını şubat 2004'te yayımlıyor.
Genç şarkıcı 2003'te Fransız grup L5 ile Fransa ve İsviçre'yi kapsayan bir tura çıkıyor, ertesi yıl ise konserelerine tek devam ediyor.
Jeremy kendi tarzı ve kıyafetleriyle o yıl Star Academy'ye damgasını vurmuştu. Kendi stilini oluşturması onun bu konudaki yeteneğini ve moda tutkusunu gösteriyordu. Ve akbinde 2003 yılında Sir Sid adlı kreasyonunu sergiledi. Bu kreasyon kendi çizimlerinden bay-bayan kıyafet ve aksesuarlardan oluşuyordu. İlk koleksiyonu 2004 de Fransız mağazalarda yerini aldı.
Jeremy 6 Kasım 2003'te Fransız şarkıcı Alizée'yle Las Vegas, Navada, ABD'de evlendi.
2006 yılında Jeremy ikinci albümünün ilk singılı Katmandou'yu piyasaya sürdü. Ardından ikinci albümü Variétes Françaises'i 13 Mart 2006'da çıkardı.J'veux Qu'on M'enterre ' albümdeki bir diğer singılı oldu.

Uploaded with ImageShack.us

ADMiN
Erkek
Burcu : Başak
Doğum tarihi : 30/08/86
İş-Hobiler : coca-cola içeçek a.ş
Favori Şarkım : Mes Fantomes , Grand central , Moi Lolita
Kullanıcı profilini gör

Geri: Jérémy Châtelain

Bir Paz 12 Eyl. 2010 - 12:10
paylaşımın çok güzel _eowyn_ teşekkürler
ADMiN
Erkek
Favori Şarkım : A Contre Courant
Kullanıcı profilini gör

Bir Paz 12 Eyl. 2010 - 12:43
Gayet iyi bilgilendirme olmuş eowyn  teşekkür

Kullanıcı profilini gör

Bir Salı 14 Eyl. 2010 - 2:53
Beğendiğinize çok sevindim.Birazda yorum yapayım Wink

İlk Alizee yi dinlemeye başladığımda nedir kimin nesidir diye araştırdığımda şok geçirdim. Zirvedeyken , geleceğin Madonna'sı olabilir deniyorken , milyonlarca hayranı varken , gencecik yaşında ,aniden evlenmiş , hemen çocuk sahibi olmuş , piyasadan çekilmiş.
Çoğu insan onun yerinde olsa peşpeşe albümler yapar , ününü pekiştirir , konserler verir yani şöhretin tadını sonuna kadar çıkarır.
Alizee nin onlarca hayranı var , elini sallasa ellisi , yani evlendiği adam muhtemel ya çok yakışıklıdır , ya çok karizmatiktir , ya çok çekicidir , ya da çok zengindir , hatta bu dördüde olabilir diye düşündüm taki jeremy yi görene kadar ... İkinci şok Very Happy
Jeremy ye şöyle bir alıcı gözüyle bakmaya çalıştım olmadı , hayalimdeki adamla uzaktan yakından alakası yoktu. Hiç benzemiyordu , ama başka bir şeye benziyordu. O şeyin ne olduğunu düşündüm,düşündüm,düşündüm ...ve buldum. Alizee resmen İsmail YK'nın Fransa şubesiyle evlenmiş , bakışlar surat hatta kılık bile aynı Razz

Ya Jeremy çok düzgün , komik , anlayışlı biri ya da Alizee ilginç biri : ))))))))))))))))))))))))
ÜYE
Erkek
İş-Hobiler : Photographer
Lakap : Brad
Favori Şarkım : decollage-hey amigo--moi lolita-eden eden
Kullanıcı profilini gör

Bir Salı 14 Eyl. 2010 - 8:47
çok acayib ve güzel bir yorum eowyn bu çok hoşuma gitti YK fransa şubesi Very Happy
ÜYE
Kadın
Doğum tarihi : 18/09/96
Lakap : ilosh...!
Favori Şarkım : la isla bonita ve ella ella l'a
Kullanıcı profilini gör

Bir Salı 14 Eyl. 2010 - 12:45
Farkettimde doğru söylüyorsun kaşı bakışı filan... Very Happy:D
ADMiN
Erkek
Kullanıcı profilini gör

Bir Salı 14 Eyl. 2010 - 21:21
bunu ilk bende farketmiştim ama paylaşmadım Smile yorumsuzz
ÜYE
Kadın
Kullanıcı profilini gör

Bir Salı 14 Eyl. 2010 - 23:09
Siteye ilk üye olduğumda kesin yazılmıştır dedim , görmeyince de siftahı yaptım : )))
özellikle ilk foto favorim Very Happy
ÜYE
Erkek
İş-Hobiler : Photographer
Lakap : Brad
Favori Şarkım : decollage-hey amigo--moi lolita-eden eden
Kullanıcı profilini gör

Bir Çarş. 15 Eyl. 2010 - 0:08
gömlek konuşuyor adeta Very Happy
ÜYE
Kadın
Kullanıcı profilini gör

Bir Çarş. 15 Eyl. 2010 - 0:17
Evet yakıyo beyazlar içinde : ))

Son fotoda alizeyle pantolon kemer ( takılış biçimi ) hepsi aynı herhalde Alizee' yide o giydiriyo Very Happy
ÜYE
Erkek
Burcu : Boğa
Doğum tarihi : 18/05/90
Favori Şarkım : moi lolita - jai pas vingt ans - juliette - hey amigo - j'taime
Kullanıcı profilini gör

Bir C.tesi 4 Ara. 2010 - 13:31
alizeeyle hiç uyumlu bir çift miş gibi görünmüyolar yanlız ikisinin yüzündede bi somurtma gördüm bu foto da ve yk fransa şubesi tabiri çok doğru alizee jeremyle neyini beğenip te evlendi ve hemen çocuk yaptı anlamadım kendine yazık etmiş bi yönden ama belkide olgun olmaya çalışıyodu ama siması hala çocuk gibi doğal ve güzel hiç bir değişiklik yok alizeeyi her haliyle seviyoruz ama jeremyle evlenmesi beni bi hayli üzdü daha yakışıklı ve karizmatik birisi olsa içim yanmıcak ve fransaya gitmeme gerek kalmıcaktı sırf jeremyle belki arası bozuktur ayrılma noktasındalardır belki diye frasnssızca öprenip fransaya gitcem inşallah allahın izniyle
ÜYE
Kadın
Kullanıcı profilini gör

Bir Perş. 17 Şub. 2011 - 0:05
biliyorum erkek fanlar çekemiyor jeremy yi ... Alizee yi değiştirdi, üzüyomu, etkiliyomu, geri çekilişinde onun payı çok vs. Bide olaya onun gözünden bakalım. Eşi dünyaca ünlü bir şarkıcı sesinden çok güzelliği dillerde. Kendisi ise pek bişey başaramamış biri. Sıradan bir şarkıcı kendince tasarımcı. Hem maddi hemde manevi anlamda erksiklik hissediyor olabilir. Alizee ye layık olmaya, Alizeenin gözünün başka yerlere kaymasına engel olmaya, ilgisini uyanık tutmaya çalışmalı; hemde erkek olarak aile reisliğini eline almalı ... Bide sizler varsınız Smile Hem şanslı hemde sıkıntılı gibi. Tabi alizee ona körkütük aşıksa bu sıkıntıları hafifler Very Happy
ADMiN
Erkek
Kullanıcı profilini gör

Bir Perş. 17 Şub. 2011 - 0:08
eowyn sana son mesajında çok katılıyorum...

Burcu : Boğa
Doğum tarihi : 18/05/90
Favori Şarkım : moi lolita - jai pas vingt ans - juliette - hey amigo - j'taime
Kullanıcı profilini gör

Bir Perş. 17 Şub. 2011 - 11:58
evet eowyn doğru söylüyosun
Sponsored content

Önceki başlıkSayfa başına dönSonraki başlık